Wspaniała zabawa z Rotary Club Żoliborz Warszawa

W dniu 23.09.2017 r. odwiedzili nas goście z Rotary Club Żoliborz Warszawa. Nawet deszcz ustał w porę tak by mogły się odbyć wszystkie zaplanowane na wolnym powietrzu zabawy.

A mieliśmy okazję: pouczyć się boksu pod okiem profesjonalnego trenera, poobserwować i popróbować pilotować drony oraz potoczyć walki robotów mechanicznych i zobaczyć jak drukują drukarki 3D. Przeciągaliśmy linę. Przypominaliśmy sobie zasady pierwszej pomocy pod okiem ratownika medycznego. Uczestniczyliśmy w warsztatach muzycznych pod okiem i uchem p. Michała Sołtana. Wszystko to pięknie dokumentował fotografiami sam prezydent Clubu p. Paweł

Wszystkie te atrakcje odbywały się w towarzystwie pysznych burgerów i belgijskich frytek doprawionych na koniec lodami z ciepłego azotu! My zaś serwowaliśmy gościom na rozgrzanie pyszny bigos oraz grochóweczkę.

Spotkanie zakończyło karaoke, przy wykorzystaniu sprzętu p. Michała oraz ognisko z pieczonymi bułkami i kiełbaskami. Nawet nie zauważyliśmy, że zrobiło się ciemno.

To na pewno nie będzie ostatnie nasze spotkanie. Wstępnie jesteśmy umówieni na działania artystyczne: studio fotografii, spotkanie z różnego rodzaju artystami, przez duże A. Jeszcze raz gościom dziękujemy za czas spędzony z nami!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *