Kres czasu wolnego – początek roku szkolnego

U nas – Koniczynek wakacje były bardzo przyjemne. Część z nas wyjechała do domów rodzinnych, ale większość uczestniczyła w koloniach, obozach i wycieczce do Niemiec. Poza tym dużo czasu spędzaliśmy na świeżym powietrzu: nad jeziorem, w lesie, na rowerach, w kinie, w Aquaparku. Codziennie mieliśmy bardzo słodkie, pyszne podwieczorki, ale w między czasie chodziliśmy na lody, granity a także sami przygotowywaliśmy inne chłodne desery. Był to fajny czas a przeminął tak szybko, że aż smutno. Nabraliśmy jednak sił, wigoru do szkolnej pracy w starszych klasach.

W naszej gromadce nieco się pozmieniało. Pożegnaliśmy naszego pełnoletniego kolegę Bartka, który postanowił zażyć samodzielności oraz koleżanki Zosię i Gosię, które powróciły do domu rodzinnego. Wszystkim życzymy mądrych decyzji w dążeniu do osiągania swych planów oraz miłości, pomyślności i szczęścia. Powitaliśmy natomiast rodzeństwo Zosię i Piotra. Na pewno szybko się zaprzyjaźnimy i z wzajemną wyrozumiałością i cierpliwością przeżyjemy razem niezwykle miłe chwile.

PS. Serdecznie dziękujemy naszym Aniołom – DARCZYŃCOM za przybory toaletowe dla wszystkich wrażliwców oraz przepiękne talerzyki i kubeczki dla każdej Koniczynki.