Podziękowania dla Pana Piotra Kotfasa i sklepu GOBO Baruchowo

gobo1

Z całego serca pragniemy po raz kolejny podziękować Panu Kotfasowi za niesamowite  niespodzianki przygotowywane dla naszych dzieci. Wielkie ukłony dla wszystkich osób        i instytucji, które wspierają tego wspaniałego człowieka w cudownej misji pomagania słabszym, biedniejszym i potrzebującym. Szczególne podziękowania ślemy tym razem     dla sklepu GOBO w Baruchowie za karton lodów Ekipa- nasze dzieci przecierały oczy        ze zdumienia, a buziaki śmiały im się od ucha do ucha. Kochani – jesteście cudowni- DZIĘKUJEMY.

ekipa

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Grupy wychowawcze, Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.