VII Gostynin Bike Tour – Mamy mistrza!

24.09.2017 r. braliśmy udział w VII Gostynin Bike Tour organizowanym pod patronatem Burmistrza Miasta Gostynin, MOSiR oraz p. K. Pakulskiej.

W kategorii Dzieci Szkół Podstawowych klas I – III i młodsze, Krystian zajął 8 miejsce (na 19 zawodników).

Natomiast w kategorii Młodzież Szkół Podstawowych klasy IV – VI odnieśliśmy sukces: Patryk zajął I miejsce! Zdobywając statuetkę, złoty medal oraz upominki, w tym vouchery na jazdę konną i wejście do płockiego ZOO. Dodatkowo cieszymy się z faktu, że 3 miejsce w tym wyścigu zajął kolega Maciej z grupy Niezapominajki. Brawo!

W kategorii Młodzież Szkół Gimnazjalnych Grzegorz zajął 4 miejsce dzielnie walcząc do samej mety o miejsce na podium.

Startujący w kategoriach Elita Kobiet i Elita Mężczyzn Irmina i Rafał nie ukończyli wyścigów. Nie dali rady. Ale ważne jest to, że spróbowali powalczyć z zawodowymi kolarzami.

Cieszymy się z udziału, zdobytych nagród, wysokich miejsc i mamy nadzieję, że w przyszłym roku wyniki będą jeszcze lepsze!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.