Słoneczek wspomnienia z wakacji

witamypowakacjach-650x258

Wakacje dobiegły końca….jutro w szkołach zabrzmi pierwszy dzwonek i powitamy kolejny rok szkolny 2017/2018. Wszystko co dobre i przyjemne szybko się kończy…niestety…ale pozostaną miłe wspomnienia i oczekiwanie na …wakacje 🙂
Trzynaścioro Słoneczek rozpocznie kolejny rok szkolny. Pożegnaliśmy Daniela i Emilię, którym życzymy samych dobrych dni.
Wakacje były ciekawe i dobrze zorganizowane. Na wypoczynku w Niemczech byli: Beata, Krystian i Mateusz. W Białym Dunajcu byli Oliwia, Patryk i Krystian. W Siemianach miło czas spędzali Grzegorz i Rafał. Niektórzy wakacje spędzili w domach lub u najbliższej rodziny. Wszyscy cali i zdrowi powrócili z wakacyjnego wypoczynku.
Ci, którzy spędzali wakacje w placówce mogli atrakcyjnie spędzić czas. Były kąpiele wodne i słoneczne nad jeziorem na Dybance, w Aquaparku w Kutnie. Inne atrakcje to: kręgle, kino, wycieczki rowerowe, koncert Sarsy, lody, ognisko z pieczeniem kiełbasek, ZOO w Płocku. Kto chciał to się nie nudził 🙂
Teraz na nowo organizujemy się w naszych pokojach. Niektórzy z nas będą mieszkać w internacie w Płocku i wracać w weekendy do placówki.
Znowu zaczną się obowiązki…szkoła dom szkoła…ale na pewno będzie ciekawie 🙂
Pozdrawiamy wrześniowo 🙂
Słoneczka

0sloneczko

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *