Nowinki z Bratoszewa

images

Połowa ferii już za nami…. W poniedziałek 17 lutego ośmioro naszych podopiecznych wyjeżdża na zimowiska do Zakopanego. Góry + śnieg= dobra zabawa 🙂 Oczywiście będziemy pamiętać o bezpieczeństwie w czasie zabaw. Na pewno zastosujemy się do rad pana dzielnicowego, który na spotkaniu 6 lutego wszystko nam wyjaśnił.
6 lutego spotkaliśmy się na podsumowaniu I semestru z panem dyrektorem. Były nagrody za naukę i pomoc na rzecz grupy i domu. Krystian z grupy Koniczynek, Grzegorz, Rafał i Wiktoria z grupy Bratki otrzymali nagrody i dyplomy. Wyróżnienia otrzymali Damian, Oliwia i Bartek z grupy Koniczynki i Patryk z grupy Bratki. Byli tacy, którzy muszą bardziej się postarać w drugim semestrze.
Pierwszy tydzień ferii spędzili z nami Dominika i Adrian, a od 11 lutego w grupie Bratki mamy dwójkę rodzeństwa: Weronikę i Kacpra – ciepło ich witamy i mamy nadzieję na miłą współpracę.

Niektórzy z nas spędzają ferie ze swoimi najbliższymi, a pozostali atrakcyjnie spędzają czas na miejscu….Niebawem napiszemy jak minęły nam ferie.

Do usłyszenia 🙂 Pozdrawiamy !!!

images

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *