Feryjne wspomnienia z Bratoszewa

images

Jeśli jesteście ciekawi jak minęły nam ferie to zapraszamy do lektury 🙂
Pierwszy tydzień ferii był relaksacyjny 😉 , kiedyś przecież trzeba nadrobić zaległości w spaniu 😉 Realizowaliśmy się kulinarnie- piekliśmy oponki i placki ziemniaczane…mniam, robiliśmy również prace plastyczne, maski karnawałowe i inne cuda z papieru. Sportowe zmagania też były, bo o kondycję dbać trzeba!

20200217_015807

zimowe klimaty, szkoda tylko, że na kartce…zima bez śniegu to nie zima 🙁

Natomiast w drugim tygodniu Adrian, Patryk, Filip, Bartek, Damian, Magda, Dominik i Kacper spędzili wspaniały czas w Zakopanem, a więc zobaczyli niecodzienny widok, czyli śnieg !!! Niestety u nas w tym roku obyło się bez sanek i innych urządzeń do zjeżdżania z górki, co nas bardzo bardzo smuci 🙁  Za to w Zakopanem czego jak czego, ale śniegu było pod dostatkiem!!! Ci, którzy zostali w placówce mieli sporo atrakcji: basen, lodowisko  w Kutnie, Kino w Płocku dla starszych i film” Mayday” i kino dla młodszych  w Gostyninie- film ” Śnieżni i szybcy ” . Zabawy w Fikolandzie i pieczenie gofrów…mniam… a przy tłustym czwartku mnóstwo pączków do zjedzenia. Nie zdradzimy, ile pączków potrafią pochłonąć nasze brzuszki ;)….dużo, bardzo dużo…starczy nam na rok 😉

resized_20200220_121028

Takie pyszne gofry upiekły dla nas Weronika i Oliwka …pychota!!!

Wszyscy cali i zdrowi powrócili po feriach i pełni energii rzucili się w wir nauki i pracy.
25 lutego, w ostatki zawitał do nas z kolędą przemiły ks. proboszcz Andrzej Rutkowski. Wszyscy otrzymali pamiątkowe obrazki.
Teraz to już czekamy na prawdziwą wiosnę 😉
Do usłyszenia 🙂
Pozdrawiamy !!!

images

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *