Majowa wizyta Św. Mikołaja z Mańkowa, w naszej placówce.

W dniu 18 maja 2019 r. do naszego Domu przyjechała Rada Sołectwa Mańkowo, z Panią Sołtys, Agnieszką Malanowską z ogromną ilością podarowanych naszym dzieciom przez mieszkańców gminy Mańkowo darów: gier planszowych, filmów i bajek na DVD, książek i książeczek edukacyjnych, kolorowanek, puzzli etc. Była to odpowiedź na nasze rozmowy o potrzebach dzieci i zadeklarowanej chęci ich wsparcia.

Jesteśmy pod ogromnym wrażeniem! Wszystkim mieszkańcom gminy Mańkowo, którzy włączyli się w akcję wsparcia naszych dzieci organizowaną przez Panią Sołtys – bardzo serdecznie dziękujemy!

I jako opiekunowie Samorządu Domu, po rozmowach z dziećmi ponawiamy zaproszenie na „dziękczynnego” grilla.

Dary zasilą dzieciaki z trzech naszych grup, część pozostanie w dostępnej dla dzieci pracowni multimedialnej w Bratoszewie.

Samorząd Domu przygotował również podziękowanie dla mieszkańców gminy Mańkowa, które mamy nadzieję „zawiśnie” w Sołectwie, lada moment je wyślemy…

Warto mieć marzenia, to jest konkluzja tej fantastycznej akcji. I warto wierzyć w drugiego człowieka.

Pani Agnieszko, jeszcze raz wielkie dziękujemy w imieniu dzieci!!!

Opiekunowie Samorządu: A.Sikorski i H. Kusiak

p.s. Oczywiście pamiętamy, że to już druga akcja p. Sołtys. Tym większe nasze podziękowania.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, PPP – poszukujemy, potrzebujemy, pragniemy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.