Bratki w październiku

fot9265

Tak pięknie jesienią może być tylko w Bratoszewie

Kolejny miesiąc za nami. Cieszymy się, że nadal możemy liczyć na piękną pogodę. Pożegnaliśmy naszego kolegę Pawła, który osiągnął pełnoletność i usamodzielnił się. Cała społeczność Bratków życzy Pawłowi, aby dorosłość była dla niego wspaniałą przygodą i żeby spełniły się jego plany i marzenia. Wspominaj nas miło  Pawle, powodzenia!!!
W sobotę 6 października przygotowaliśmy kolację grupową, w ramach której świętowaliśmy urodziny Pawła, Rafała, Grzegorza i Kamili. Było pyszne jedzonko: zapiekany ryż z kurczakiem i pieczarkami, racuchy z jabłkami, sernik na zimno i słodkości. Wszystko nam bardzo smakowało. Po kolacji mieliśmy dyskotekę, na której wspaniale się bawiliśmy. Tak nam  tańce przypadły  do gustu, że w następnym tygodniu zorganizowaliśmy dwie dyskoteki  🙂 O fajną muzykę zadbał nasz kolega Rafał….dziękujemy!!!
25 października Dominika przyjęła Sakrament Bierzmowania w SOW w Mocarzewie. Towarzyszyli jej brat Michał i siostra Beata. 31 października Adrian, Krystian, Grześ i Dawid byli na szkolnej wycieczce w Warszawie. Świetnie się bawili w Parku Trampolin.
                                                                                ewelina

W ramach programu profilaktycznego placówki zrealizowaliśmy spotkanie 1 – Poznajemy się i współpracujemy ze sobą. Tworzymy kodeks grupowy. Stworzony przez nas kodeks grupy wisi na naszej tablicy, mamy nawet hymn grupowy 🙂
Realizujemy też zakupy jesienno – zimowe z programu Dobry Start.
Popołudniami układamy puzzle, kolorujemy, dbamy o nasz piękny teren, chodzimy na treningi i odpoczywamy po lekcjach w szkole. Zrywaliśmy też pyszne, zdrowe jabłka w naszym przydomowym sadzie, aby mieć zapasy na zimowe wieczory.
Pozdrawiamy jesiennie  🙂
Bratki 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *