Wiosna w Bratkach

powitanie wiosny

W końcu zawitała wyczekiwana, wytęskniona Wiosna. Możemy porzucić do szaf zimowe buty i kurtki, a z naszymi paniami wyruszyć na wiosenne zakupy.
28.02 bawiliśmy się na balu w SOSW, a 2.03 urządziliśmy sobie dyskotekę w domu. Oczywiście w tłusty czwartek nie mogło zabraknąć pączków, mniam…palce lizać 🙂

W sobotę 09.03 odbyła się u nas kolacja Urodzinowa Konrada. Wiosenne kanapeczki, jajeczka na twardo z majonezem, pyszny tort, tradycyjne sto lat i impreza była iście królewska. Konrad skończył 18 lat i z tej okazji życzymy mu radości, szczęścia i pomyślności. Jako osoba pełnoletnia podjął decyzję o opuszczeniu placówki i życiu na własny rachunek. Życzymy mu samych dobrych dni i powodzenia w dorosłej drodze.
Wierzymy, że wszystko mu się uda i spełni swoje marzenia. Powodzenia!!!! Konrad w podziękowaniu obdarował nas pięknymi tulipanami i pysznymi pączkami. Dziękujemy !!!

urodz
17.03 mieliśmy kolejne zajęcia z programu profilaktycznego ” Odpowiedzialność prawna nieletnich w świetle przepisów prawnych”.

images
21.03 z okazji pierwszego dnia wiosny w Bratoszewie zapłonęło ognisko. Grzegorz przygotował Marzannę i kije do pieczenia kiełbasek.
W poniedziałek Dawid jedzie na szkolną wycieczkę do Manufaktury Czekolady w Płocku, już nie może się doczekać, by skosztować słodkości  🙂
Do usłyszenia niebawem  🙂
BRATKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *