Upalnie, gorąco i prawie wakacyjnie w Koniczynkach

Chociaż jest bardzo upalnie i mamy skrócone lekcje, to wcale nie dzieje się u nas mniej niż zawsze. Pragniemy uzupełnić, że do naszej grupy dołączyła pani Małgosia, która wcześniej pracowała w grupie Bratki. A właśnie nie pisaliśmy też, że teraz sa naszymi sąsiadami, bo przyłączyliśmy sìę do nich w lutym.

Pani Małgosia obchodziła w poniedziałek imieniny życzymy z tej okazji dużo zdrowia, wytrwałości w trudnej pracy oraz duuuużo miłości.

Wkrótce Kewin będzie obchodził okrągłe urodziny – dokładnie 10 lat. Natomiast Natalia w lipcu osiągnie pełnoletność oraz podjęła decyzję o usamodzielnieniu. 

Ale na razie mamy jeszcze „ostatni dzwonek” na poprawki i już niebawem, niecały  tydzień i… odbierzemy nasze świadectwa szkolne. Wyniki pewnie różne. Paweł ma nawet szansę na czerwony pasek. A potem… Hura!!! Wakacje!!! Znów będą WAKACJE!!! 

Niektorzy pojadą na kolonie, do rodzin, ale sporo dzieci zostanie na miejscu. Tutaj też nie będziemy się nudzić. Planujemy  wiele atrakcji. Mamy nadzieję, że wystarczy nam na nie funduszy oraz pogoda dopisze (chociaż najlepiej byłoby, gdyby się nieco ochłodziło:)). Pozdrawiamy gorąco . Ufff.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koniczynki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *