Sportowe sukcesy Rafała z grupy Słoneczek

imagesZ prawdziwą dumą i radością informujemy o sukcesach sportowych naszego kolegi Rafała Marciniaka.

W dniu 20.05. 2015r. w Mini Igrzyskach Osób Niepełnosprawnych w Płocku zajął I miejsce w biegach.
21.05.2015r. w Rejonowych Biegach Przełajowych w Sierpcu zajął III miejsce.
W dniach 22.05 – 23.05. 2015r. brał udział w Lekkoatletycznych Mistrzostwach Polski w Ostrzeszewie i zajął tam III miejsce w biegu na 800 m.

Rafałowi gratulujemy tak fantastycznych osiągnięć w sporcie i życzymy dalszych sukcesów! Rafał jest uczniem I kl Gimnazjum w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Gostyninie. Oprócz sportu lubi słuchać muzyki i majsterkować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.