Samorząd Domu wita w nowym 2013/ 2014 Roku Szkolnym

W roku szkolnym 2013/ 2014 opiekunami Samorządu Domu są p. Anna Klepczarek
i p. Magdalena Fidrysiak.
Miesiąc wrzesień, to miesiąc organizacyjny- każda z grup wybrała własnych przedstawicieli samorządu, opracowany został również plan pracy Samorządu Domu na ten rok szkolny, a w nim zawarte zostały nowe zadania do realizacji.
Plan Samorządu został zatwierdzony na spotkaniu w dniu 1 października. W tym
też dniu odbyły się wybory, w wyniku których wyłoniliśmy następujących
Przedstawicieli Samorządu Domu:

Przewodniczący Samorządu Domu: Angelika Gorączkowska
Zastępca: Daria Frejnik
Sekretarz: Julita Cichocka
Członkowie Samorządu: Anna Sikora, Mateusz Łuczak, Paweł Makowski,
Marika Wojciechowska, Walentyna Witkowska, Damian Marciniak.

Miesiąc październik to święto naszych Drogich Wychowawców i Pracowników naszej placówki. Z tej też okazji Samorząd Domu ogłosił konkurs pt.
„ Jesienny bukiet dla naszego Wychowawcy”. Powstało aż 21 pięknych i oryginalnych bukietów, które przyprawiły o uśmiech obdarowanych nimi wychowawców. Szczególne wyróżnienie otrzymali następujący wykonawcy bukietów: Beata Domańska, Mateusz Guzak, Jacek Sikora – Gratulacje.