Na Wigilii u wyjątkowych Przyjaciół w Zduńskiej Dąbrowie

indeks

19 grudnia wyruszyliśmy,jak co roku od 18 lat, do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Zduńskiej Dąbrowie na Wigilię szkolną. Zgodnie z tradycją uroczystość zainaugurował pan Stanisław Kosmowski Dyrektor szkoły. Jak zawsze było wyjątkowe przedstawienie, cudowne dekoracje, wspaniali goście, pyszne potrawy, przepiękne prezenty wręczane przez Mikołaja naszym podopiecznym. Wśród naszych Przyjaciół ze Zduńskiej Dąbrowy czujemy się jak w domu, dobrze i bezpiecznie. Atmosfera tam panująca, życzliwość i radość ładuje nasze akumulatory na cały rok. Pragniemy za wszystko podziękować Dyrekcji, nauczycielom, wychowawcom i wszystkim pracownikom szkoły oraz całej społeczności szkolnej. Jesteście wyjątkowi i cieszymy się, że mieliśmy zaszczyt gościć w Waszych życzliwych nam progach.

mms_img836032542mms_img1011932149mms_img1043755508mms_img306624714

Z serca dziękujemy!!!

serce

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.