„Złoty” Grzegorz i nowinki z grupy Bratki !!!

puchar

Jesteśmy bardzo dumni z naszego kolegi Grzegorza, który na XV Międzynarodowych Biegach Przełajowych w Pułtusku zdobył ZŁOTY MEDAL !!! Przypominamy, że to trzeci medal Grzegorza. Najpierw był brąz, potem srebro i w końcu upragnione złoto!!! Grześ reprezentował swoją szkołę przy Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Gostyninie, gdzie pilnie trenuje pod okiem Pana Marcina Nowickiego. Grzegorzowi gratulujemy i życzymy wielu sukcesów sportowych!!!
Mamy powody do dumy nie tylko z sukcesów Grzegorza. Miło nam poinformować, że nasza koleżanka Lidka zdobyła wyróżnienie w Rejonowym Konkursie Recytatorskim im. Janusza Korczaka ” Jak pięknie być człowiekiem” zorganizowanym przez Miejską Bibliotekę Publiczną im. Jakuba z Gostynina przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury. Lidka jest uczennicą VII klasy Szkoły Podstawowej nr 5 w Gostyninie a podczas konkursu zaprezentowała wiersz Tadeusza Różewicza ” Oblicze Ojczyzny ” i fragment prozy Karola Wojtyły ” Myśląc Ojczyzna”. Serdecznie gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!!!

Nasz kolega Konrad uczestniczył pod okiem pani Magdaleny Majchrzak w XXIII Ogólnopolskim Festiwalu Teatru, Piosenki, Tańca – Kwiecień – Plecień w Sierpcu.

Natomiast  na XXIV Przeglądzie Muzycznym Gama 2018 w MCK Gostynin piosenką            ” Krzyk żurawi” Konrad wyśpiewał sobie I miejsce. Gratulacje!!!

Grzegorzowi, Lidce i Konradowi dziękujemy za reprezentowanie naszej grupy i placówki w zawodach i konkursach.

1560
Pozostałe Bratki również mają swoje mniejsze i większe pasje oraz niespożytą energię do działań w terenie.
Pod okiem pana Adama zostały przygotowane rowery do wspólnych przejażdżek po okolicy- dziękujemy Grzesiowi, że pomagał przy naprawie i konserwacji.
Piękną wiosenną pogodę wykorzystujemy do aktywności na świeżym powietrzu spędzając coraz więcej czasu na naszym pięknym terenie. Razem z paniami Anią, Gosią i Eweliną wybraliśmy się na pieszy rajd.
21 kwietnia w ramach kolacji grupowej upiekliśmy na grillu pyszną karkóweczkę, kiełbaskę i kaszankę oraz przyrządziliśmy sałatkę grecką. Grillowanie na świeżym powietrzu                 i wspólny posiłek przed domem bardzo nam się spodobały.
Przed nami majówka… i matura Angeliki!!! Trzymamy kciuki !!!
Zapraszamy do odwiedzania naszej strony!
Pozdrawiamy !
BRATKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.