Zapraszamy do współpracy w przygotowaniu Dnia Dziecka dla naszych wychowanków

W związku ze zbliżającym się Dniem Dziecka, który organizujemy w tym roku na zielonych terenach Bratoszewskiego Domu chcielibyśmy zwrócić się do wszystkich naszych przyjaciół i ludzi dobrego serca o wsparcie naszych starań urozmaicenia tego dnia naszym wychowankom.

Planujemy, korzystając ze sprzyjającej (mamy nadzieję!) pogody wszystkie elementy zabaw organizować w otwartej przestrzeni placówki w Bratoszewie. Chcemy zaprosić grupę organizującą tzw. eventy dla dzieci, odbędzie się mecz piłkarski, grill. Dysponujemy dużym terenem zielonym, wprost wymarzonym do wszelkich działań rozrywkowych.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby w jakiś sposób uatrakcyjnić ten dzień dzieciom przebywającym w naszej placówce, to serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami i wsparcia naszych planów dobrej zabawy dla dzieci.

W imieniu organizatorów

pedagog Adam Sikorski

kontakt: sekretariat (24)235 2685 i bezpośrednio placówka w Bratoszewie: (24)2352205

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, PPP – poszukujemy, potrzebujemy, pragniemy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.