Witamy w nowym roku szkolnym…

Znalezione obrazy dla zapytania grafika lato

Jak to zwykle bywa wakacyjny czas szybko mija. Po tych wakacjach będziemy mieli co wspominać. I tak: Emilia, Adrian i Kuba będą wspominać piękne widoki górskie z pobytu w Zakopanem, Paulina była w Augustowie natomiast Konrad odpoczywał  w Zwierzynie koło Soliny i w Niemczech. Pozostałe dzieci częściowo spędziły wakacje w domu rodzinnym. Ci, którzy zostali w placówce korzystali w kąpieli w jeziorze, basenie, chodzili na spacery i jeździli na wycieczki rowerowe. Ponadto korzystaliśmy z imprez przygotowanych przez miasto Gostynin.

Jeszcze lato nie odeszło,
a już jesień bliska.
Wrzesień milczkiem borowiki
skrył we wrzosowiskach,
na polany rude rydze
stadkami wygonił
i rumiane jabłka strąca
raz po raz z jabłoni.
Jeszcze słońce o południu
tak potrafi przypiec,
jakby to nie wrzesień rządził,
lecz upalny lipiec.
Ale już chłodniejsze noce
niż bywały w lecie.
Liściom – żółknąć czas,
a ptakom – za morza odlecieć!

Znalezione obrazy dla zapytania nowy rok szkolny grafika

A teraz już …witaj szkoło….poszliśmy do szkoły z nowymi, pięknymi plecakami zakupionymi przez PKN Orlen.Dzięki projektowi „Fabryka dobrej energii” realizowanego przez wolontariuszy z płockiego Orlenu wróciliśmy po wakacjach do kolorowo wymalowanych pokoi. Niezapominajki w tym semestrze liczą sobie 17 osób. Do grupy doszły trzy nowe wychowanki: Marta, Kasia i Zuzia. Wszystkim dzieciom życzymy samych szóstek w szkole i szybkiego nadejścia kolejnych wakacji.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Niezapominajki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.