Słoneczka witają w II semestrze

Ferie zimowe już za nami i pozostały po nich tylko wspomnienia.

W większości spędziliśmy je w naszych rodzinnych domach. Z naszej grupy tylko Konrad, Mateusz, Adam i Marcin spędzali ferie w placówce. Razem z kolegami z innych grup korzystali z atrakcji oferowanych przez naszych wychowawców.

A co u nas po feriach…?

Nie ma już z nami Kamila, Maćka i Piotusia – odeszli do placówki bliżej rodzinnego domu. W ich zastępstwie mamy trzech nowych kolegów: Marcina, Mateusza i Adasia. Witamy chłopaków serdecznie i życzymy aby pobyt w naszej grupie był dla nich przyjemny.

12.02.b.r. tuż po naszych powrotach z ferii podsumowaliśmy I semestr nauki.

Nasza grupa uzyskała średnią ocen 3,01 a najlepszymi uczniami okazali się:

– Maciek Wiatr śr. 4,5

– Konrad Brzeziński śr. 4,43

– Konrad Warzycki śr. 4,3

– Rafał Marciniak śr. 4,0

– Anna Sikora śr. 3,56

Najlepsze zachowanie –wzorowe uzyskała Ania. S. GRATULACJE!

Po podsumowaniu nauki, wręczeniu nagród i niestety również upomnień i nagan przyszedł czas na zabawę. Ostatkowy Bal Karnawałowy przygotowała dla nas grupa Gumisie- był to bal na wyspie Majorka. W rytmach letniej, tanecznej muzyki bawiliśmy się do wieczora. Nie zabrakło także konkursów i zabaw, a Grześ z naszej grupy został wyróżniony za najciekawszy strój w kategorii dzieci młodszych.

Cóż … teraz przyszedł czas na naukę, tym bardziej, że niektórzy z nas już na początku semestru myślą o podwyższeniu swoich średnich. Powoli przygotowujemy się także do świąt wielkanocnych.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.