Słoneczka witają po wakacjach.

witamypowakacjach-650x258

Wakacje już za nami. To był piękny czas…tutaj należy głośno westchnąć 😉  Niektórzy mieli szczęście wyjechać na kolonie w Polsce a nawet poza naszą piękną Ojczyznę. Największymi szczęściarzami byli Grześ z Rafałem – w lipcu byli we Włoszech a w sierpniu w Niemczech. Dorosła Angelika odwiedziła swoich braci w Anglii. Do Augustowa pojechali: Kacper, Oliwia, Wiktoria i Beata. Oprócz wyjazdów ciekawie spędzaliśmy czas w placówce. Rowerowe wycieczki, place zabaw i wyjścia na Dybankę i Orlik urozmaicały nam ten wolny czas. Daniel i Natalia całe wakacje spędzili w domach z rodziną. Wakacje były też czasem odejścia od nas Konrada i Mateusza. Chłopcy po usamodzielnieniu się postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i zmierzyć się z dorosłym życiem. Trzymamy za nich kciuki i życzymy powodzenia !!!

Czas płynie nieubłaganie…Można by rzec: znowu wrzesień….Ale nigdy nie jest tak samo. Niby miejsce się nie zmieniło, ale dzięki pomocy wolontariuszy z  PKN Orlen mamy świeżo odmalowane pokoje!!! Z całego serca dziękujemy!!!! Do tego otrzymaliśmy plecaki, wyprawki szkolne oraz karty podarunkowe na kwotę 200 zł. Teraz to nas ogarnie prawdziwy szał zakupów 🙂 Wszystko to stało się możliwe dzięki projektowi  ” Fabryka dobrej energii” realizowanemu przez PKN Orlen!!!

serce

Słoneczka spotkały się w nowym składzie, dołączyli do nas Bartek, Wojtek i Piotrek. Zaczynamy więc nowy rok szkolny !!!!

Przed nami wiele wyzwań, musimy nauczyć się razem żyć, współpracować…a przede wszystkim wykorzystać ten czas młodości jak najlepiej.

Jaki będzie ten rok?

Jeszcze tego nie wiemy, ale będziemy robić wszystko, aby był jak najlepszy!!!

Pozdrawiamy !!!

balon-foliowy-usmiechniete-slonce_0_b

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.