Przedświąteczne spotkanie ze „Zduńską”

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥    Co roku przedświąteczny czas wiązał się z naszym wyjazdem do Zespołu Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Jadwigi Dziubińskiej w Zduńskiej Dąbrowie. Powodem tej cudownej eskapady było odbywające się tam wzruszające spotkanie opłatkowe, w którym od (o ile się nie mylę) piętnastu lat dane nam było uczestniczyć. Ach, cóż to były za spotkania- młodzież przygotowywała świąteczne przedstawienie, dzieliliśmy się opłatkiem, spożywaliśmy pyszne wigilijne potrawy, wspólnie kolędowaliśmy i zawsze przychodził Mikołaj. Późno w nocy wracaliśmy do domu szczęśliwi, obdarowani cudownymi prezentami. Niestety w tym roku pandemia zniweczyła plany zorganizowania wspólnej wigilii, natomiast nie powstrzymało to  pracowników Zespołu Szkół przed obdarowaniem naszych  dzieci prezentami. A w paczkach było mnóstwo niespodzianek – kosmetyki, słodycze. milusie kocyki, smartwatche, zdalnie sterowane samochody, (…)                                                        ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥    8109

zdu1

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

Dziękujemy  Wam kochani za pamięć, troskę, życzliwość i wieloletnią przyjaźń. Niech nadchodzący rok przyniesie wszystkim dużo zdrówka i pozwoli na powrót do normalności. Mamy nadzieję, że za rok dane nam będzie spotkać się przy wigilijnym stole i podzielić się opłatkiem.

Do zobaczenia!!!  ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Aktualności, Grupy wychowawcze, Nowości. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *