Podziękowania dla wakacyjnych sponsorów naszego domu

Dyrektor, wychowawcy i wychowankowie Powiatowego Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Gostyninie pragną serdecznie podziękować Grupie Topex z Warszawy, która w jakże licznym składzie odwiedziła nasz Dom w dniu 7 września 2017 roku i wykonała na rzecz dzieci mieszkających w budynku przy ul. Zazamcze 26 ogrom prac naprawczo-konserwatorskich.

Dziękujemy również za przekazanie darów w postaci odzieży, artykułów szkolnych i chemicznych.

Państwa życzliwa pomoc była dla nas oznaką szlachetnego serca i wniosła w nasze codzienne życie mnóstwo radości.

Dziękujemy również firmie Curver Poland Sp. z o. o. z Warszawy, która w dniu 14 września ofiarowała dzieciom asortyment odzieżowy, pojemniczki, kosze, skrzyneczki, pudełeczka …, co wzbogaciło ich szafy i wyposażenie kuchenek i łazienek.

Dziękujemy.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.