Osiemnastka w grupie Bratki

images

Jak wspominaliśmy w poprzednim wpisie nasz kolega Dawid obchodził swoje 18- te Urodziny. Jak urodziny to życzenia, tort i prezenty. I tak właśnie było…kolacja urodzinowa odbyła się w piątkowe popołudnie. Pani Ania, Gosia i Magda zadbały o stronę kulinarno- organizacyjną, a pyszny tort upiekły nasze panie kucharki. O muzykę do tańca zadbał Krystian. Pani dyrektor Monika Kuźnicka w imieniu całej społeczności złożyła jubilatowi życzenia i wręczyła prezent. Dawid był bardzo zadowolony ze swojej imprezy urodzinowej, a wszyscy goście dobrze się bawili.
Jeszcze raz życzymy Dawidowi wszystkiego co najlepsze w dorosłym życiu!!!

Wraz z osiągnięciem pełnoletniości Dawid podjął decyzję o usamodzielnieniu i powrócił w swoje rodzinne strony. Życzymy mu powodzenia i spełnienia marzeń !!!

DSCF0735
Miło nam poinformować, że nasi najmłodsi: Zuzia z grupy Bratki i Mateusz z grupy Koniczynki brali udział w konkursie plastycznym na plakat promujący rodzicielstwo zastępcze ” Rodzina potrzebna od zaraz” i znaleźli się w gronie docenionych przez jury.        I tak Zuzia zajęła II miejsce w kategorii przedszkole- klasa „O”- gratulujemy!!! a wyróżnienie w tej samej kategorii wiekowej otrzymał Mateusz – gratulujemy !!!

images

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 19 listopada w sali kolumnowej Zamku Gostynińskiego. Zuzia i Mateusz bardzo ucieszyli się ze swoich sukcesów, a pani Wiola
pod okiem której dzieciaki wykonały swoje prace jest z nich bardzo dumna 🙂 🙂 🙂

Cieszą nas sukcesy naszych podopiecznych i zachęcamy wszystkich do brania udziału            w różnych konkursach, bo jak widać warto 🙂

Pozdrawiamy!

images

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *