Listopadowe nowości

lisc

Październik minął wyjątkowo szybko. Z grupy Koniczynki odeszło rodzeństwo: Iza i Paweł- życzymy im samych dobrych dni. Na szkolną wycieczkę do Warszawy, na Warsaw Motor Show wybrali się Grzesiek i Kacper. 24.10 Kubuś i Filip uczestniczyli w szkolnej wycieczce do Płocka. Chłopcy obejrzeli przedstawienie ” Pinokio”i zjedli obiad w MCDonalds 🙂
Dzieciaki wielokrotnie były na basenie, bo wyjątkowo lubią tę formę relaksu. Nie brakuje też naszym podopiecznym zajęć kulturalnych, w ramach których przygotowali prace na konkurs ” Rodzina potrzebna od zaraz” i na konkurs Samorządu Domu ” Jesienne parasole”. Samorząd słodkościami nagrodził zwycięzców i wszystkich biorących udział. Były też wyprawy surviwalowe po okolicznych lasach w czym gustują chłopcy pełni niespożytej energii 🙂 🙂 🙂
Oczywiście 1 listopada odwiedziliśmy groby na pobliskim cmentarzu zapalając znicze i wspominając bliskich, których z nami nie ma.

14963075_694996377319475_1898639880_n
W sobotę dzieciaki miały zajęcia plastyczne, gdzie robiły flagi w naszych narodowych barwach, kotyliony i dowiedziały się o święcie, które obchodzimy 11 listopada czyli o Święcie Niepodległości. W tym roku przypada 101 rocznica Odzyskania Niepodległości, co każdy Polak wiedzieć powinien.
Mateusz i Oliwia przeszli z grupy Bratki do grupy Koniczynki, to tylko piętro wyżej więc jesteśmy w kontakcie. A poza tym szkoła, dom, mniejsze i większe przyjemności i ani się obejrzymy jak grudzień i święta zapukają do drzwi…Do tego czasu czekają nas 18- te urodziny Dawida, ale o tym w kolejnym wpisie.
Pozdrawiamy ciepło 🙂

images

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze, Koniczynki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *