Jeśli grudzień to…świąteczne życzenia

gwiazda

Grudzień zaskoczył nas różnymi atrakcjami. Kolejny raz uczestniczyliśmy w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego w GCE – i jak w poprzednich latach było super. Ćwiczyliśmy role do przedstawień Jasełkowych w domu i szkołach, robiliśmy kartki i piekliśmy pierniczki. Bogaty Mikołaj, a właściwie kilku Mikołajów spełniły nasze marzenia za co z serca dziękujemy.
  Tradycyjnie od wielu wielu lat zawitaliśmy na zaproszenie naszych Przyjaciół do Zduńskiej Dąbrowy. Tam to dopiero doświadczamy Magii Świąt 🙂 Jasełka, kolacja wigilijna, Mikołaj i prezenty, wspaniali ludzie…to jest cudowne, ale bez życzliwości i miłości do drugiego człowieka to nie byłoby to samo. W tej cudownej szkole, społeczności szkolnej i nie tylko jest ogrom życzliwości i miłości…dla nas i dla innych. Dziękujemy za otwarte Serca dla nas.
luty

Boże Narodzenie to czas cudów! Życzymy  Wam , wiary, miłości i odwagi – abyście każdego dnia umieli odnajdywać w sobie cuda; abyście nie bali się podążać za własnymi potrzebami i marzeniami, każdy jest bowiem powołany do szczęścia i rozwoju ducha!

Wesołych Świąt!!!

BRATKI

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.