I …zaczynamy kolejny rok

Witamy po wakacjach – czasach laby, odpoczynku i totalnego leniuchowania. Wiedzieliśmy, że wraz z rozpoczęciem nowego roku szkolnego czeka nas dużo pracy i sporo zmian, dlatego nie zaskoczyło nas, że wrzesień okazał się dla naszej grupy bardzo burzliwym miesiącem. Przede wszystkim ciągle zmienia się nasz skład osobowy, choć liczba wychowanków uchodzących za ,,GWIAZDECZKI” oscyluje pomiędzy 13 a 14. Niektórzy jak Marika i Dawid czekają na decyzje Sądu o możliwości powrotu do swoich rodzin. Trzymamy za nich kciuki. Inni tak jak Mateusz i Paweł przeszli do innych grup socjalizacyjnych w naszym domu.

Po raz kolejny  odwiedzili nas pracownicy Banku Handlowego z Warszawy. Ci cudowni ludzie ponownie obdarowali nas upominkami. W sierpniu były to tornistry, dziś odzież i kosmetyki. Ponadto dziś poświęcili nam swój czas i zainteresowanie. To było bardzo miłe i wzruszające spotkanie.

BARDZO, BARDZO DZIĘKUJEMY!

W dniu 28 września zorganizowaliśmy 18 te urodziny Uli, a takie okazje rzadko zdarzają się w naszej grupie. Było czadowo; super kolacja, tort, prezenty i mnóstwo słodkości. Pod koniec tej uroczystej kolacji czekała niespodzianka na chłopców tzn. słodkie upominki z okazji zbliżającego się Dnia Chłopca. Ten pełen atrakcji dzień zakończył się dyskoteką.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gwiazdeczki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *