Gumisie na feriach

FERIE nareszcie nadszedł upragniony czas relaksu i odpoczynku po długim okresie nauki w I semestrze. Jesteśmy zadowoleni, mamy najlepszą średnią ocen grupy w całym domu 3,1 może nie jest ona tak wysoka jak kiedyś, ale na koniec roku będzie jeszcze lepiej. Otrzymaliśmy też najlepsze oceny za zachowanie – 3 wzorowe, 3 bardzo dobre, 4 dobre, 2 poprawne. Poprawiła się również frekwencja na zajęciach lekcyjnych. Za nasze osiągnięcia 5 osób zostało nagrodzonych.

Udało nam się odpocząć chodziliśmy na spacery, lodowisko, basen. Mieliśmy czas na obejrzenie zaległych filmów, przeczytać książki.

Koniec karnawału w naszym domu był bardzo huczny i przepełniony zabawą. Na naszej grupie spoczywała odpowiedzialność za przygotowanie i prowadzenie Balu Karnawałowego. ALE się DZIAŁO !!! było super, takie opinie krążą wśród wszystkich uczestników. Wymyśliliśmy, że zabawa odbędzie się przy muzyce letnich przebojów, w plażowej scenerii, czym zaskoczyliśmy przybywających. asze stroje rozbawiły niejednego balowicza.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Gumisie na feriach

  1. Ewa pisze:

    Serdecznie pozdrawiam pania Wiotetke i pania Anie piotrowska zawsze byly swietne nauczycielki dla nas ……umia zorganizowac i spedzac czas z dziecmi…..buziaki ewa. Ale nazywano mnie kaska bo za duzo ew bylo w tym samym czasie……

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *