Festyn „Nadzieja 2015” w Płocku

W dniu 12 czerwca 2015r. grupa wychowanków z całego naszego domu wzięła udział w Integracyjnym Festynie dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej Nadzieja, na terenie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Płocku zorganizowanym, przez Krajowe Stowarzyszenie Na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych „Pomoc Dzieciom”.

Zabawa była przednia! Braliśmy udział w konkursach organizowanych przez m.in przez Straż Miejską, Policję. Oswajaliśmy gady i węże z  płockiego ZOO i podziwialiśmy występy m.in szermierzy oraz kunszt kulinarny uczniów płockiej szkoły gastronomicznej (pyszne jedzenie!)

Bardzo dziękujemy za zaproszenie! Szczególnie dziękujemy za pamięć p. Prezesowi Stanisławowi Lewandowskiemu.

Pedagodzy: Magdalena Dalanek i Adam Sikorski

20150612_105703