Fantastyczny Dzień Dziecka na wycieczce w Płocku

dzien_dziecka

Nietypowo w tym roku obchodziliśmy Dzień Dziecka, ponieważ zorganizowaliśmy dla dzieci z wszystkich grup wycieczkę do Płocka. Wyruszyliśmy z Gostynina w dobrych humorach autokarem z sympatycznym panem kierowcą. Pierwszym punktem programu był Rejs statkiem po Wiśle. Podziwialiśmy z wody piękne widoki na skarpę. Kolejnym atrakcyjnym punktem były lody dla ochłody 🙂
Jedna grupa wyruszyła do TKALNI ZAGADEK, gdzie w sali Niepodległość rozwiązywała zagadki i szyfry.. ..co nie było takie łatwe. Natomiast druga grupa ochoczo wyruszyła do Orlen Areny na ściankę wspinaczkową. Niektórzy zaprezentowali niezły pokaz zręczności   ( Grzegorz, Paweł, Kewin, Iza, Karolina, Kacper). Po ruchowych atrakcjach przyszedł czas na dobrą kolację. W pizzerii Roma mogliśmy wybrać sobie ulubioną pizzę i z apetytem ją spałaszować 🙂 Ach jak nam wszystko smakowało, zjedliśmy wszystko co do jednego okruszka 🙂 Na deser jeszcze miły spacerek po mieście i pożegnalne lody w ulubionych smakach i czas na powrót do domu….Wszyscy jednogłośnie uznaliśmy, że to była wspaniała wycieczka i długo ją będziemy wspominać.
To był naprawdę fajny Dzień Dziecka 🙂
Dzieciaki, Dyrekcja i wychowawcy serdecznie dziękują Pani Dorocie Margol i Firmie Stalmax za ofiarowanie pieniędzy, dzięki którym mieliśmy możliwość zorganizować naszym dzieciakom wspaniałą wycieczkę.
serce