Dzień Dziecka

Podtrzymując tradycję naszego Domu grupy Koniczynek i Gwiazdeczek w dniu 2 czerwca 2017 r. przygotowały uroczystość z okazji Dnia Dziecka. Po przywitaniu przybyłych gości przez panią Dyrektor Monikę Kuźnicką obejrzeliśmy przedstawienie przygotowane przez naszych wychowanków pt. ,, Cała prawda o nas samych”. Dzieci wcieliły się w role postaci z popularnych wierszy Brzechwy, Tuwima itp. Jak zwykle wyszło super!!! Niektórzy mają zadatki na prawdziwych aktorów. Czekamy na debiuty na wielkim ekranie.

Następnie przystąpiliśmy do gier i zabaw, w których można było zaprezentować swoje umiejętności sportowe i intelektualne. Dwa super konkursy przeprowadzili Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Gostyninie. Po posileniu się przy grillu i przekąszeniu czegoś słodkiego poszliśmy na mecz piłki nożnej. Jak co roku mecz wywołał wiele emocji. Nic dziwnego, gdy bój toczy się o Puchar Dyrektora. Niektórzy swoje poświęcenie przypłacili kontuzjami , ale byliśmy na wszystko przygotowani i natychmiastowej pomocy medycznej udzieliła nasza pani pielęgniarka. Jasiek trzymamy kciuki za twoje kolano.

Atrakcją tego dnia była wata cukrowa( mniam pyszności…..) oraz dmuchany zamek i bańki mydlane , które przywiozło do nas niezawodne Tęczowo.

Niezmiernie ucieszył nas fakt, że na naszą uroczystość przybyli nasi dawni wychowankowie. Nie obyło się bez wzruszeń, uścisków i całusów. Mieliśmy okazję poznać ich rodziny, zobaczyć jak radzą sobie w roli rodziców, bo dzieci naszych dzieci przybyła gromadka. Był czas na wspomnienia i opowieści co teraz u nich słychać.Było to pierwsze takie spotkanie. Mamy nadzieję, że stanie się ono kolejną tradycją naszego Domu.

Musimy się uzbroić w cierpliwość w oczekiwaniu na kolejny Dzień Dziecka…….

Zapraszamy do obejrzenia galerii

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Gwiazdeczki, Koniczynki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *