DOBRY KONIEC – LEPSZY POCZĄTEK

Zapowiada się że nasze plany co do najlepszej średniej ocen grupy się ziszczą. Jak na ten moment spośród grup jesteśmy na I miejscu. Hura!!!Bardzo się cieszymy, że daliśmy radę osiągnąć nasz cel. Kosztowało nas to nieco wysilku, ale opłacało się. 

W niedzielę mieliśmy wyjątkowa uroczystość. Przybył na Kolędę nasz ksiądz proboszcz. Mieliśmy okazję wspólnie pomodlić się, poradowac i pofetowac z okazji urodzin naszego kolegi Pawła razem z jego najblizszą rodzina, która przygotowała wspaniałe ciasta, owoce i napoje. Było bardzo słodko i przyjemnie. Ksiądz chyba nas polubił, bo zaprosił nas na majowego grilla. Dziękujemy ksiedzu, czujemy się wyróżnieni! 

Nasze maluchy dzielnie przygotowały się do szkolnych występów z okazji Dnia Babci i Dziadka. Pragniemy wszystkim Babciom i Dziadkom złożyć najlepsze życzenia i mocne przytulasy, żeby w zdrowiu cieszyli się swoimi wnukami.

Wspaniały koniec semestru i zarazem początek roku. Aż roi się od przyjemności. Nie możemy się doczekać nastepnych podczas zbliżających się ferii. W końcu jaki Nowy Rok, taki cały rok! Bezpiecznych ferii!!!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Koniczynki. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *