Czy Słoneczka lubią zimę?Ależ tak….

Nareszcie przyszła prawdziwa zima…mróz szczypie w nosy i uszy, a śnieżek bielutki wciąż prószy i prószy. Ale my się zimy nie boimy- na łyżwy i sanki ochoczo wychodzimy. Rzucamy śnieżkami, lepimy bałwanki, ale najfajniejsze są jednak sanki.
My Słoneczka zimę lubimy – oczywiście tylko w zimie:)
W oczekiwaniu na ferie zimowe poprawiamy oceny w szkole, czytamy lektury, zajmujemy się naszymi grupowymi rybkami, przygotowujemy się do konkursu Samorządu o twórczości Juliana Tuwima, układamy puzzle, gramy w gry planszowe- jednym słowem staramy się nie nudzić.
Niedawno odwiedził nas Pan dzielnicowy, z którym porozmawialiśmy o różnych przyjemnych i nieprzyjemnych sprawach. Starsi uczestniczyli w spotkaniu z Policją odnośnie konsekwencji prawnych związanych z posiadaniem narkotyków.
Nasz kolega Adaś występował w szkole z okazji Dnia Babci i Dziadka i przygotował w prezencie bardzo ładną laurkę,  natomiast Konrad w Warszawie w sobotę przyjął sakrament bierzmowania.
Już niebawem zawita do nas Ksiądz z wizytą duszpasterską, a 13.02 spotkamy się na podsumowaniu semestru i balu karnawałowym. Czeka nas przygotowanie przebrań i świetna zabawa, ale o tym napiszemy po balu…
Pozdrawiamy zimowo i kolorowo- Słoneczka

Jeśli ktoś ma ochotę do nas napisać, to podajemy nasz adres:

sloneczka4444@gmail.com

Słoneczka bardzo serdecznie dziękują wszystkim Darczyńcom i Przyjaciołom, którzy obdarowali nas wspaniałymi, wymarzonymi prezentami!

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.