Co nowego u Słoneczek?

Witamy, witamy…

images
Sukcesy sportowe naszych wychowanków cieszą nas ogromnie. Będziemy się chwalić  🙂 i ich chwalić 🙂
W dniu 06.04.2017r. nasz podopieczny Rafał– uczeń SOSW w Gostyninie brał udział w XXII Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w Biegach Przełajowych „SPRAWNI-RAZEM” w Lesznie.
Rafał zajął – I miejsce w kategorii chłopców powyżej lat 16.  Natomiast jego młodszy brat Grzegorz zajął – IV miejsce w kategorii do lat 16 chłopców.
Tym samym Rafał  został włączony do Reprezentacji Województwa Mazowieckiego, która startowała w Mistrzostwach Polski w Biegach Przełajowych w Ostrzeszowie w dniach 22-23.04.2017r.
W Ostrzeszowie Rafał zajął VIII miejsce w kategorii powyżej lat 16(mężczyzn) na dystansie 3000m.
Gratulujemy Rafałowi sukcesów sportowych, a Grzesiowi życzymy by biegł co sił po złoto w następnych zawodach !!!!
Kwiecień minął szybko, maj właśnie się kończy…

jak-maj-to-bez_12821305564225
Beata i Rafał pisali egzaminy gimnazjalne i złożyli podania do wybranych szkół średnich.
Rafał 29.04 przystąpił do Bierzmowania. Na uroczystości było rodzeństwo, a po Bierzmowaniu wraz z bratem Grzegorzem wyjechał na weekend majowy do siostry Pauliny. Po powrocie własnoręcznie przygotował słodki poczęstunek dla grupy 🙂
A jeśli o Rafale mowa to miło nam poinformować, że Rafał jest już posiadaczem karty rowerowej. Brawo !!! Za zgodą pani dyrektor może jeździć rowerem do szkoły, z czego bardzo się cieszy.

01.05 Mateusz i Andzia wraz z p. Magdą brali udział w  VII Rajdzie Rowerowym im. Jana Pawła II do Stada Ogierów w Łącku. Wrócili  ciut zmęczeni, ale bardzo zadowoleni.
02.05 na Stadionie Narodowym  Angelika, Patryk, Mateusz i Irmina mogli kibicować drużynom podczas rozgrywek Finału Pucharu  Polski. To dopiero była super przygoda 🙂 Dziękujemy !!!
Maj to czas komunii.… Do Sakramentu II Komunii przystąpili Kacper i Daniel. Chłopcy prezentowali się elegancko, a wraz z nimi w Kościele byli rodzice i rodzeństwo. Z tej okazji uroczyście nakryliśmy do stołu i przygotowaliśmy  na deser pyszny sernik na zimno.  Na ochłodę były wspaniałe lody….mniam….mniammmm 🙂 🙂 🙂
04.06.2017r. do I Komunii przystąpią Krystian i Patryk. Bielutkie alby już czekają na nich na wieszakach, a chłopcy uczestniczą w próbach i nie mogą się doczekać niedzieli.
Niektórzy z nas mieli okazję polatać samolotem nad Płockiem. Tę atrakcję przygotował dla nas zaprzyjaźniony z nami pan Jarek Starzycki- prawdziwy pilot i wspaniały człowiek. Dzięki niemu 20.05 Płock z lotu ptaka podziwiali: Beata, Mateusz, Grzegorz i Rafał. Dziękujemy z całego serca! Było super  🙂

serce

W wolnych dniach jeździmy na rowerach, rozgrywamy mecze, pieczemy czekoladowe babeczki, malujemy na konkurs Samorządu oraz ćwiczymy do przedstawienia z okazji Dnia Dziecka i…czekamy na koniec roku.
Uczestniczymy też w szkolnych wycieczkach. Grzegorz 25.05 był w Toruniu, a dziś Krystian, Grześ i Rafał są na wycieczce w Uniejowie i na pewno bawią się wyśmienicie.
Pozdrawiamy wszystkich bardzo wiosennie  🙂

Słoneczka 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *