Chcesz wesprzeć wychowanków placówki pomocami edukacyjnymi? Zapraszamy!

W związku ze zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia, po raz kolejny  pedagodzy placówki prowadzący pracownie multimedialne zwracają się z prośbą o spełnienie marzeń naszych wychowanków, korzystających z ich zasobów.

Pracownie multimedialne na ulicy Ozdowskiego i w Bratoszewie dysponują odtwarzaczami dvd, vhs  oraz dwoma 32 calowymi telewizorami. W zasobach pracowni posiadamy filmy dvd z bajkami dla dzieci, filmami fabularnymi oraz edukacyjnymi. Do słuchania muzyki mamy odtwarzacze audio firmy Daewoo i bezprzewodowe słuchawki.

W zeszłym roku udało się nam nabyć gramofon, do którego dysponujemy podarowanymi nam płytami analogowymi. W pracowniach mamy kilka komputerów z programami edukacyjnymi, których oferta jest stale poszerzana. Dysponujemy sporą ilością książek dla dzieci. Dzięki hojności Państwa sukcesywnie zasoby pracowni są powiększane, za co bardzo, w imieniu dzieci dziękujemy!

Może ktoś z Państwa dysponuje, bądź chciałby obdarować dzieci potrzebnymi im pomocami edukacyjnymi.

Czego potrzebujemy najbardziej?

programów edukacyjnych do nauki przedmiotów szkolnych, dla dzieci młodszych, uczących się ortografii, matematyki itd.,

książki: przede wszystkim literatura dziecięca, Wydawnictwo Zakamarki, jak również fantastyczna seria książek Państwa Mizieliński: Pod Ziemią, Pod Wodą, Mapy, Mamoko i inne.

oryginalnych płyt audio z muzyką np. seria piosenek Rybki Mini – Mini, ale też Violetty, czy polskiego hip-hopu.

filmy dvd, vhs lub vcd: przede wszystkim dokumentalne, bądź stanowiące kanon klasyki filmowej lub dziecięcej – np. seria mały Gutek, seria Teatrów TV, seria Harrego Pottera, czy klasyki kina. Prosimy pamiętać, że nie mamy (jeszcze) odtwarzacza blue-ray 🙂

pedagog Anna Leszczyńska (pracownia Magic World) i Adam Sikorski (pracownia Ch.Chaplina)

Ten wpis został opublikowany w kategorii PPP – poszukujemy, potrzebujemy, pragniemy. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.