Bratki i Koniczynki …w jednym stali domku

autumn-581074_1920

Bratki i Koniczynki w jednym stali domku, Bratki na dole Koniczynki na górze…jedni drugim nie wadzą w ogóle…no może czasem…troszeczkę 😉
To nie jest nowy wiersz, a sytuacja w naszym Domu. Otóż od września dzieci z grupy Gwiazdeczki wraz z wychowawcami opuściły budynek przy ul. Ozdowskiego i zamieszkały w domu przy ulicy Zazamcze 26. I tak oto zostały dwie grupy: Bratki i Koniczynki. Już       w wakacje integrowaliśmy się ze sobą i teraz jest nam łatwiej. Dużo pracy dzieci                     i wychowawcy włożyli w przeprowadzkę i urządzenie się w nowej grupie. Trochę koniczynkowych i gwiazdeczkowych dzieciaków opuściło nas. Pożegnaliśmy Alanka i jego siostrę Natalię, która usamodzielniła się, gdyż osiągnęła pełnoletniość i tak zdecydowała. Życzymy im powodzenia !!! Natalia wraz z synkiem Alankiem również postanowiła opuścić nasz dom, by być ” na swoim”. Im też życzymy jak najlepiej. Ponadto Magda, a wcześniej Dominik wrócili do swoich rodzin. Krystian również dołączył do grona osób pełnoletnich     i opuścił placówkę.  Niech im się wszystkim  dobrze wiedzie.

W grupie Bratki mamy nowe rodzeństwo: Zuzię i Oliwiera. Witamy ich ciepło 🙂
Iza, Grześ, Lidka, Zosia, Kacper, Dominika, Dawid, Magda i Wiktoria  zostali uczniami szkół średnich – życzymy im powodzenia !!!
Dużo się u nas dzieje…chodzimy na basen, rozwijamy się ” kulturalnie” np. w kinie na filmie ” Dziadek do orzechów i cztery królestwa ” , rysujemy na konkursy i korzystając        z łagodnej aury jeździmy na wycieczki rowerowe. Uczestniczyliśmy też w rajdzie rowerowym szlakami Andrzeja Małkowskiego, na słodko świętowaliśmy dzień chłopaka.  W sobotę przygotowujemy wielką kolację urodzinową. Zapowiada się smakowicie, ale relację zdamy później 😉
Poza tym uczymy się, gramy w piłkę, kolorujemy, czytamy bajki, troszkę psocimy… 😉            i mamy się dobrze.

Pozdrawiamy październikowo 🙂
Bratki i Koniczynki

images

Ten wpis został opublikowany w kategorii Grupy wychowawcze, Koniczynki, Niezapominajki, Słoneczka. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.