Plastyczne koło w 2 semestrze roku szkolnego 2013/14

W II sem bieżącego roku na zajęciach koła plastycznego wykonaliśmy następujące prace:

– maska karnawałowa

– moja Walentynka

– pani wiosna -portret

– marzanna

– wielkanocna palemka

– miś na wiosennym spacerze

– laurka lub upominek dla mamy

– wakacyjna podróż – rysunek

Ponadto wzięliśmy udział w konkursie organizowanym przez MCK w Gostyninie na najpiękniejszą marzannę, gdzie zostaliśmy Laureatami oraz w konkursie zorganizowanym przez płocki Ośrodek Kultury i Sztuki ” Tradycje Wielkanocne” za udział dostaliśmy Dyplomy.

Na zajęciach starałyśmy się pobudzać kreatywność dzieci, odkrywać u nich przyjemność tworzenia i cieszenia się uzyskanym efektem, jak również zapewnić dzieciom miłe spędzenie czasu wolnego.