Twórczy semestr Farbolandii

Zajęcia koła plastycznego odbywały się regularnie również w drugim semestrze, jednakże wraz z nadchodzeniem lata zmniejszała się atrakcyjność naszych zajęć na korzyść pozostałych Kół Zainteresowań.

W tym semestrze zajęliśmy się wykonaniem prac o następującej tematyce: – „Miłosne drzewko” , „Barwne motyle” „Wielkanocne wydzieranki, wyklejanki” „Bibułkowa łąka” „Kolaż z letnich skarbów”. Prace były modyfikowane i dostosowane do możliwości naszych uczestników, a wytwory dziecięcych rączek można było podziwiać zaprezentowane w gablotach i głównych częściach domu. 

W okresie wielkanocnym chętnie zaangażowaliśmy się w ozdabianie jajek styropianowych cekinami. Zajęliśmy się też ozdabianiem Domu na ten radosny okres świąteczny. Przygotowaliśmy również dwie palmy wielkanocne oraz pomagaliśmy w przygotowaniu świątecznych kartek dla naszych sponsorów i Przyjaciół.

Zwyczajowo wzięliśmy udział w konkursach. W Płockim Ośrodku Kultury i Sztuki w ogólnopolskim konkursie „Tradycje Wielkanocne wzięło udział 12 dzieci, a na wystawę pokonkursową wyróżniono pracę dwóch osób. Natomiast w Centrum Kultury w Gostyninie w dwóch konkursach: „Marzanna”: na dwie złożone prace wyłoniono nagrody dla duetu wykonawców oraz w konkursie „Pisanka” na czworo biorących udział jedna praca została nagrodzona. 

Pragniemy podziękować naszym ARTYSTOM za udział i zaangażowanie w pracę „Farbolandii” oraz życzyć wytrwałości I SUKCESÓW w dalszym rozwijaniu własnych talentów.

 

Proponujemy obejrzenie galerii

Opiekunowie Koła: Fidrysiak i Czerniak

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *